In verband met de maatregelen die genomen zijn om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan zijn ladies day in juli en het herfsttoernooi in september afgelast.

2020 – Vierde Kwartaal

OKTOBER
dinsdag 6 Keurslager Jaap Landman toernooi
dinsdag 20 Keurslager Jaap Landman toernooi
 
NOVEMBER
zondag 1 Snerttoernooi
dinsdag 3 Keurslager Jaap Landman toernooi
dinsdag 17 Keurslager Jaap Landman toernooi
zondag 29 Sinterklaastoernooi
 
DECEMBER
dinsdag 1 Keurslager Jaap Landman toernooi
dinsdag 15 Keurslager Jaap Landman toernooi
dinsdag 29 Keurslager Jaap Landman toernooi

2020 – Derde Kwartaal

JULI
dinsdag 14 Keurslager Jaap Landman toernooi
woensdag 15 ladies day (afgelast)
dinsdag 28 Keurslager Jaap Landman toernooi
AUGUSTUS
dinsdag 11 Keurslager Jaap Landman toernooi
zondag 16 Zomer Thuisblijvers toernooi
dinsdag 25 Keurslager Jaap Landman toernooi
SEPTEMBER
zondag 6 herfsttoernooi (afgelast)
dinsdag 8 Keurslager Jaap Landman toernooi
zondag 20 Nazomertoernooi
dinsdag 22 Keurslager Jaap Landman toernooi

2020 – Tweede Kwartaal

APRIL
zaterdag 4 Clubontmoeting Les Francophiles afgelast
dinsdag 14 vleestoernooi              
zaterdag 18 1e speeldag ZAMI afgelast
maandag 20 WCK:  Velo-Allez Tirer   afgelast
dinsdag 28 vleestoernooi
MEI
zaterdag 2 2e speeldag ZAMI afgelast
woensdag 6 Slotavond WCK bij de Boullier afgelast
dinsdag 12 vleestoernooi afgelast
zaterdag 23 3e speeldag ZAMI afgelast
dinsdag 26 vleestoernooi afgelast
JUNI
zaterdag 6 4e speeldag ZAMI afgelast
zondag 7 mereltoernooi afgelast
dinsdag 12 vleestoernooi
zaterdag 20 5e speeldag ZAMI afgelast
dinsdag 26 vleestoernooi
zaterdag 27 Reservedag ZAMI

2020 – Eerste Kwartaal

 

FEBRUARI
zaterdag 1 NPC : Petangeske – Allez Tirer  6-2
zondag 2 Hego vleestoernooi club toernooi
dinsdag 4 kiptoernooi
maandag 10 WCK : Westlandia – Allez Tirer
zaterdag 15 NPC :  Allez-Tirer – Nieuwerkerk 2   4-4
dinsdag 18 kiptoernooi
maandag 24 2e maandag 40+ toernooi
zaterdag 29 NPC :  Le Bommequet – Allez Tirer   4-4
MAART
dinsdag 3 vleestoernooi
maandag 9 WCK :  Allez Tirer –  De Boullier
dinsdag 10 Ladies Day : PV Markeer – Allez Tirer
zaterdag 14 NPC :  Nieuwerkerk 1 – Allez Tirer afgelast
maandag 16 WCK :  Verburch – Allez Tirer
dinsdag 17 vleestoernooi
maandag 24 2e maandag 40+ toernooi
donderdag 26 Finale : Wintercompetitie AT
zaterdag 28 NPC : De Goede Worp – Allez Tirer  afgelast
maandag 30 WCK : Allez Tirer – ’s Gravenboules afgelast
dinsdag 31 vleestoernooi